Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9222
Stary 11.07.2010, 14:49
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Moze po prostu przyjmij do wiadomości ,że Kora , Wajda i znaczna część Polaków, być może wiekszość nie chce ,żeby Polacy i Polska była utożsamiana z Kaczyńskim i o.Rydzykiem
Szkoda Twojego zachodu. Już dawno zauważyłem, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie o Kaczyńskich to dla ich zwolenników jest to przejaw demencji/choroby psychicznej/niejasnych interesów/itp., a nigdy wyrazem zwykłej opozycji dla ich polityki.