AS82 napisał(a):

|
Moze po prostu przyjmij do wiadomości ,że Kora , Wajda i znaczna część Polaków, być może wiekszość nie chce ,żeby Polacy i Polska była utożsamiana z Kaczyńskim i o.Rydzykiem
|
Szkoda Twojego zachodu. Już dawno zauważyłem, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie o Kaczyńskich to dla ich zwolenników jest to przejaw demencji/choroby psychicznej/niejasnych interesów/itp., a nigdy wyrazem zwykłej opozycji dla ich polityki.