|
Nie wiem co macie do Niesiołowskiego bo jest to bardzo rzeczowy polityk i nie widze nic złego w tym żeby Polska była utożsamiana m.in. z nim, wielki patriota który zamiast gadać czynnie brał udział w walce o niepodległość. Palikot z drugiej strony nie zajmuje żadnego ważnego stanowiska państwowego, zadaje pytania czasami bardzo głupie ale spora grupa Polaków myśli podobnie a dziennikarze boją się o to pytać. Kaczyński startował na urząd prezydenta więc z gdyby piastował to stanowisko od razu był by utożsamiany z Polską
|