Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9220
Stary 11.07.2010, 14:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Moze po prostu przyjmij do wiadomości ,że Kora , Wajda i znaczna część Polaków być może wiekszość nie chce ,żeby Polacy i Polska była utożsamiana z Kaczyńskim i o.Rydzykiem
Napewno wiekszosc Polakow nie chciala by Kaczynski byl prezydentem co pokazaly wybory jednak nie jest to znaczna wiekszosc Polakow jak napisales powyzej: Około 9 milionów Polaków poparło Komorowskiego, 8 milionów Kaczyńskiego,

Piszesz ze Polacy nie chca zeby nasz kraj utozsamiany byl z Kaczynskim i Rydzykiem
Sadzisz ze z drugiej strony te 9mln Polakow glosujacych na Komorowkiego chcialoby aby Polska utozsamiana byla z np Palikotem i Niesiolowskim...