AS82 napisał(a):

|
Moze po prostu przyjmij do wiadomości ,że Kora , Wajda i znaczna część Polaków być może wiekszość nie chce ,żeby Polacy i Polska była utożsamiana z Kaczyńskim i o.Rydzykiem
|
Napewno wiekszosc Polakow nie chciala by Kaczynski byl prezydentem co pokazaly wybory jednak nie jest to znaczna wiekszosc Polakow jak napisales powyzej: Około 9
milionów Polaków poparło Komorowskiego,
8 milionów Kaczyńskiego,
Piszesz ze Polacy nie chca zeby nasz kraj utozsamiany byl z Kaczynskim i Rydzykiem
Sadzisz ze z drugiej strony te 9mln Polakow glosujacych na Komorowkiego chcialoby aby Polska utozsamiana byla z np Palikotem i Niesiolowskim...