Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28916
Stary 11.07.2010, 13:47
AYALA napisał(a):Wyświetl post
widac rada nadzorcza postanowiła że klub musi byc samowystarczalny.Pieniądze ze sprzedaży Głowy i Marcelo będa przeznaczone na bierzące wydatki (kontrakty,hotele,zgrupowania,pensje dla pracowników, na wykończenie stadionu) a nie na transfery.Z tego co zostanie pójdzie na skromne wzmocnienia takich zawodników między 100 a 400 tyś € (Bunoza,Czikos,Jovanic)
Navas od października mogłbyć za darmo wcześniejszy jego transfer wyniósłby może 250 000 euro, Golański i Kaźmierczak od 1 lipca są wolnymi zawodnikami, Milinković kosztowałby nas około 500 000 euro, Dzafić jakiś formowicz pisał, że jest wolnym zawodnikiem, nawet jeśli to nie prawda to dałoby się go wyciągnąć za jakieś 500 000 euro. Także wydatki na wzmocnienia zamknęły by się w 1 250 000 ojro.
Kasa na pokrycie kontraktów tych zawodników znalazłaby się z zwolnionych środków jakie szły na pokrycie pensji Juszczyka, Alvareza, Jopa, Gołosia, Baa, Christowa. Mając już "zaklepanych" tych 5 transferów można by było się ewentualnie zastanowić nad sprzedażą dajmy na to Diaza (oczywiście za jakąś konkretną kwotę...
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując