Tasio1906 napisał(a):

Więc wiadomo było iż potrzebujemy bramkarza, prawego obrońcy, defensywnego pomocnika, lewego pomocnika, napastnika. Wiadomo było że wróci Kowalski więc środkowego obrońcy nie wymieniam. Mogliśmy mieć: Navasa (bramkarz), Golańskiego (prawy obrońca), Kaźmierczak (defensywny pomocnik), Marko Milinković'a (lewy pomocnik), Adin Dzafić'ia (napastnik). Tymczasem zamiast wzmocnien nastąpiło osłabianie zespołu, bo tak trzeba nazwać sprzedaż Głowackiego i Marcelo. Zamiast Navasa mamy Jovanicia kosztującego bodajże 500 000 euro, zamiast Golańskiego mamy Czikosa (100 000 euro), zamiast Dzafic'ia mamy emeryta Żurawia, na defensywnego pomocnika i lewego pomocnika nie ma widoków. Przyszedł Bunoza, ale potrzebny jeszcze jeden stoper
|
widac rada nadzorcza postanowiła że klub musi byc samowystarczalny.Pieniądze ze sprzedaży Głowy i Marcelo będa przeznaczone na bierzące wydatki (kontrakty,hotele,zgrupowania,pensje dla pracowników, na wykończenie stadionu) a nie na transfery.Z tego co zostanie pójdzie na skromne wzmocnienia takich zawodników między 100 a 400 tyś € (Bunoza,Czikos,Jovanic)