|
Klub już w maju wiedział, że odejdą:
Juszczyk, Alvarez, Jop, Gołoś, Baa, Christow
Więc wiadomo było iż potrzebujemy bramkarza, prawego obrońcy, defensywnego pomocnika, lewego pomocnika, napastnika. Wiadomo było że wróci Kowalski więc środkowego obrońcy nie wymieniam. Mogliśmy mieć: Navasa (bramkarz), Golańskiego (prawy obrońca), Kaźmierczak (defensywny pomocnik), Marko Milinković'a (lewy pomocnik), Adin Dzafić'ia (napastnik). Tymczasem zamiast wzmocnien nastąpiło osłabianie zespołu, bo tak trzeba nazwać sprzedaż Głowackiego i Marcelo. Zamiast Navasa mamy Jovanicia kosztującego bodajże 500 000 euro, zamiast Golańskiego mamy Czikosa (100 000 euro), zamiast Dzafic'ia mamy emeryta Żurawia, na defensywnego pomocnika i lewego pomocnika nie ma widoków. Przyszedł Bunoza, ale potrzebny jeszcze jeden stoper
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|