|
Być możę faktycznie jest tak jak mówisz.Ja po prostu uważam, że ceny dyktowane za polskich piłkarzy są chore.
Jeśli chodzi o stoperów, to moim zdaniem wiek wcale nie odgrywa znów aż tak znaczącej roli- napewno nie tak jak u napastnika czy u skrzydłowych, ponieważ na tej pozycji liczy się przedewszystkim doświadczenie i zgranie.
Z polskimi piłkarzami jest tak jak z cenami aut.Dlaczego my mamy jedne z najwyższych cen w Europie, a jadąc do Niemiec za takie same auto zapłacisz o wiele mniej, a nie wybieramy w autach klasy średniej tylko w chłamie.
Dlaczego uważam, że lepiej kupić kogoś zza granicy, który siedzi na ławie w lepszym klubie? Poniewaz te lepsze kluby mają rozbudowaną siatkę skautów.A to, że znalazł się w tym klubie świadczy, że coś potrafi.
Po prostu jestem uczulony, na te polskie piłkarskie "gwiazdeczki", bo wiem jaką oni mają mentalność(przynajmniej większość).Sobolweskich czy Głowackich czy Błaszczykowskich jest mało.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 11.07.2010 o godz. 12:52.
|