Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7069
Stary 11.07.2010, 12:40
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz coś nowego w sprawie transferów?
Nie zaczynajcie znowu bo potem ja mam przerabane kaza mi podawać zrodla informacji albo dostaje czerwone kartki.Wiem cos na 100% podaje .
Zeby nie bylo off top Jakbym byl bogaty kupil bym Jodlowca
Odpowiedz cytując