kibicwisły1906 napisał(a):

|
Wiesz coś nowego w sprawie transferów?
|
Nie zaczynajcie znowu bo potem ja mam przerabane kaza mi podawać zrodla informacji albo dostaje czerwone kartki.Wiem cos na 100% podaje .
Zeby nie bylo off top Jakbym byl bogaty kupil bym Jodlowca
