Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28907
Stary 11.07.2010, 12:19
A kto to ten Jodlowiec?Pytam poważnie.Wiem tylko tyle, że z Polonii.
Dlaczego on ma kosztować ponad milon euro i dlaczego według Was jest tyle warty, skoro Głowacki poszedł za 1.4?
Mam nadzieje, że nie przyjdzie do Wisły żaden młody zdolny DROGI Polski piłkarz.
Dlaczego?Dlaczego, bo w tej chwili nie ma takich na miarę Wisły.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 11.07.2010 o godz. 12:21.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując