|
A kto to ten Jodlowiec?Pytam poważnie.Wiem tylko tyle, że z Polonii.
Dlaczego on ma kosztować ponad milon euro i dlaczego według Was jest tyle warty, skoro Głowacki poszedł za 1.4?
Mam nadzieje, że nie przyjdzie do Wisły żaden młody zdolny DROGI Polski piłkarz.
Dlaczego?Dlaczego, bo w tej chwili nie ma takich na miarę Wisły.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 11.07.2010 o godz. 12:21.
|