Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
2598
11.07.2010, 12:15
Nie orientuje się ktoś jakie były progi na UP na administracje w tamtym roku?
Mistel, wyniki na UEk masz 14 lipca.
Ostatnio edytowane przez zawszewiernyts : 11.07.2010 o godz. 12:28.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts