Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28904
Stary 11.07.2010, 11:48
Nie karajmy go, zatuszujmy sprawę.

Niech kazdy z Was, kto ma pracodawcę, jutro powie mu : "*******e nie robie" na pytanie dlaczego odpowiadamy "bo mi sie nie chce" i zobaczymy jakie bedziemy mieli rezultaty.

I jeszcze jedno. Co jeśli np. za rok w ostatnim meczu decydującym o mistrzostwie, Patryk powie " Nie gram bo gra Łobo". Co wtedy? Też bedziemy szukali usprawiedliwienia?
Nie zdziwie się jeżeli jutro B.C. każe mu się spakować. W świecie piłki reputacje zdobywa się umiejętnościami, a nie fochami.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując