Mnie szczerze mówiąc mało obchodzi jak jest w szatni i jaka jest atmosfera w drużynie, jeśli ktoś zaczyna odstawiać jaja a la reprezentacja francji to powinien dostać (przynajmniej) WYSOKĄ grzywnę! Gwiazdor od siedmiu boleści się znalazł, nie ma miejsca w I składzie za wiek czy nazwisko!
Jeżeli Łobo jest na tą chwilę lepszy to może oznaczać, że odbudował formę sprzed paru lat i poprawił swoje wyniki motoryczne, a to może nas tylko cieszyć. Kto wie? Chyba nikt nie będzie narzekał na taki jeden sezon jaki miał Zieńczuk gdy wrócił Kosa

Szanse są małe ale są

A Małecki jeżeli jest w gorszej formie to siada na ławie, albo spina poślady żeby nadrobić stratę, a nie obrazac sie jak nastolatek w wieku dojrzewania! Jestem za wysoka grzywna dla Małego i za to zatrudnić mu psychologa jezeli z czymś sobie nie umie poradzić, nie powinno się prać własnych brudów kosztem drużyny.
