Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12060
Stary 11.07.2010, 10:24
bez.tytułu2.jpg

Czy nie miało być tak że nowo położoną trawę miały cały czas podlewać zraszacze ? Teraz jeden gościu chodzi z szlafem i podlewa różne kawałki murawy.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 11.07.2010 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując