|
Żeby nie szukać daleko choćby Kulawik na to zasłużył bardziej niż którykolwiek z grajków grających w Wiśle w ostatnich latach, a nie widziałem żeby ktoś rezerwował jego numer. Jakby sięgnąć wstecz okazałoby się, że takich piłkarzy jest kilkunastu. Idea szlachetna, ale mało praktyczna.
|