Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6110
Stary 11.07.2010, 09:53
Żeby nie szukać daleko choćby Kulawik na to zasłużył bardziej niż którykolwiek z grajków grających w Wiśle w ostatnich latach, a nie widziałem żeby ktoś rezerwował jego numer. Jakby sięgnąć wstecz okazałoby się, że takich piłkarzy jest kilkunastu. Idea szlachetna, ale mało praktyczna.
Odpowiedz cytując