Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6109
Stary 11.07.2010, 09:52
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
To zobaczymy ile piłkarzy z obecnej kadry zagra dekadę w Wiśle. W czasach kiedy piłkarz jest najemnikiem przywoływanie Kmiecika np. jest nieopowiednie-inaczej to kiedyś wyglądało.
Serek pokaż mi tych piłkarzy.
No ale po tej dekadzie odszedł, uwierz że są jeszcze piłkarze na tym świecie którzy grają całe życie w jednym klubie. Nie żebym miał o to żal do niego, ale to jest dla mnie jeden z argumentów dlaczego żadnych zastrzeżeń numerów być nie powinno.
the end
Odpowiedz cytując