Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6106
Stary 11.07.2010, 09:41
To zobaczymy ile piłkarzy z obecnej kadry zagra dekadę w Wiśle. W czasach kiedy piłkarz jest najemnikiem przywoływanie Kmiecika np. jest nieopowiednie-inaczej to kiedyś wyglądało.
Serek pokaż mi tych piłkarzy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując