SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
O czym Wy jeszcze marzycie , chyba nie otransferach gotówkowych... kasa za Marcelo i Głowe wylądowała w kieszeni Bogusia...a nowych transferów do przejścia Szawle nie będzie... może jak ich uda się przeskoczyć to coś sypną groszem...ale lepiej się nie ma co nastawiać...bo rozczarowanie może być wielkie
|
Nie wiemy dokładnie, gdzie wylądowała kasa, o ile w ogóle już wpłynęła.
Nie mniej - wedle mojego stanu wiedzy na dzisiaj - nie ma być inwestowana w transfery, tylko w ośrodek treningowy.
Ale jak to w główce u Bogusia, czasami decyzje zmieniają się co godzina
