Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28896
Stary 11.07.2010, 09:41
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
O czym Wy jeszcze marzycie , chyba nie otransferach gotówkowych... kasa za Marcelo i Głowe wylądowała w kieszeni Bogusia...a nowych transferów do przejścia Szawle nie będzie... może jak ich uda się przeskoczyć to coś sypną groszem...ale lepiej się nie ma co nastawiać...bo rozczarowanie może być wielkie
Nie wiemy dokładnie, gdzie wylądowała kasa, o ile w ogóle już wpłynęła.
Nie mniej - wedle mojego stanu wiedzy na dzisiaj - nie ma być inwestowana w transfery, tylko w ośrodek treningowy.
Ale jak to w główce u Bogusia, czasami decyzje zmieniają się co godzina
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując