Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6104
Stary 11.07.2010, 09:32
yoda79... ale to jest sensowne. Jakie zastrzeganie numerów? Głowa to wspaniały człowiek, wielki piłkarz - jednak wiesz ilu bardziej zsłużonych od niego grało w Wiśle? Nawet w ostatniej dekadzie mógłbym znaleźć kilku piłkarzy równie zasłużonych co ON, nie mówiąc już o naszych dawnych sławach. Nie róbmy tutaj cyrków jakby to NBA było...
Odpowiedz cytując