|
yoda79... ale to jest sensowne. Jakie zastrzeganie numerów? Głowa to wspaniały człowiek, wielki piłkarz - jednak wiesz ilu bardziej zsłużonych od niego grało w Wiśle? Nawet w ostatniej dekadzie mógłbym znaleźć kilku piłkarzy równie zasłużonych co ON, nie mówiąc już o naszych dawnych sławach. Nie róbmy tutaj cyrków jakby to NBA było...
|