yoda79 napisał(a):

6 powinna być zastrzeżona. Głowacki dekadę zasuwał z Białą Gwiazdą na piersi, bez fochów i narzekania (ucz się Patryczku), prawdziwy kapitan.
Szkoda,że nie ma takiego zwyczaju w Wiśle.
|
,,9" też miała być zastrzeżona gdy Maciek odszedł od nas. Tak to potem numerów nie byłoby wolnych

.