Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28888
Stary 11.07.2010, 08:22
http://www.futbol.pl/artykul/88992.html

Testowanie dla samego testowania to główny zarzut jaki można postawić Wiśle w ostatnich latach - wpierw należałoby dowiedzieć się ile dany zawodnik chciałby zarabiać a dopiero w następnej kolejności poddać go testom - bo jest tak że zawodnicy którzy już w Wiśle są - ustępują w sparingach miejsca testowanym graczom i sami widzą poprzez wspólne treningi że są to ogórki i nic z nich nie będzie a klub mydląc oczy że się nimi interesuje na siłę wystawia ich w sparingach...
do 22 lipca nie ma co liczyć na transfery gotówkowe - jeżeli ofensywa transferowa w co nie wierzę stanie się faktem dopiero po tej dacie, gdzie będziemy nowych zawodników ogrywać bo czasu do ligi nie ma zbyt wiele - kolejny argument aby nie przeprowadzać transferów wg zarządu, który niebawem podniosą idę o zakład....
Odpowiedz cytując