Nie ma co wypocinami SKWK się przejmować, choć pomijanie ich też nie jest dobrym wyjściem - niezorientowani mogą błędnie interpretować ich bzdziny na stronie jako stanowisko kibiców Wisełki.
Mylę, że lakoniczny komentarz na głównej informujący, że to stanowisko wąskiej grupy dewiantów i tyle.
Co do sprawy -> Henio do sobie radę z Małym jak ta lala - to w końcu dorosły facet i z niejednym takim młokosem pracował wcześniej. Tu do niego mam zaufanie pełne.
100 lat w zdrowiu i sukcesów z Wisełką Trenerze
