Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28887
Stary 10.07.2010, 23:58
w sumie jak nie ma transferów graczy ofensywnych to od biedy mógł ten Ba zostac.Może Issa jakby przepracował okres przygotowawczy z Heniem to nie łapałby już tyle urazów co wiosną za Skorży ?

Jakby ucichła sprawa z Milinkoviciem.Teraz jak niepewna jest przyszłośc Małego w Wiśle to przydałby sie na lewe skrzydło.
Odpowiedz cytując