|
w sumie jak nie ma transferów graczy ofensywnych to od biedy mógł ten Ba zostac.Może Issa jakby przepracował okres przygotowawczy z Heniem to nie łapałby już tyle urazów co wiosną za Skorży ?
Jakby ucichła sprawa z Milinkoviciem.Teraz jak niepewna jest przyszłośc Małego w Wiśle to przydałby sie na lewe skrzydło.
|