JarTSW napisał(a):

|
Akurat odstrzelenie Christowa to dziwny ruch...chłopak zagrał jeden mecz, później kompletnie nic, no chyba, że był rzeczywiście tak beznajdziejny na treningach...
|
Dziwnym ruchem było wypozyczenie Christowa, a nie jego odstrzelenie.