Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28884
Stary 10.07.2010, 23:24
Również uważam, że lepiej było "przetestować" w sparingach najzdolniejszych juniorów, czy zawodników z młodej ekstraklasy, niż te wynalazaki (oprócz Agustiena) które podsunęli nam dowcipni menadżerowie na testy.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując