sevenheaven napisał(a):

co jeden to głupszy, bez urazy ..
juz nie macie co wymyślać
|
sorry ... ale jak czytam takie artykuły i piszę
"Do tego zaplanowano tak, że telebim będzie podwieszony pod dachem w centralnej części trybun umieszczonych wzdłuż boiska. Fachowcy od transmisji telewizyjnych przekonują, że przez to nie będzie można nigdy pokazać w telewizji stadionu w całej okazałości, ponieważ telebim będzie zasłaniał kamerze widok z centralnego miejsca na cały obiekt."
to sobie myślę, że może jest jeszcze czas na przemyślenie czy aby na pewno telebim nie będzie ograniczał kamer i im przeszkadzał ?
żródło:
http://dziennikpolski24.pl/pl/po-god...3,0:pag:1#nav0