skeba napisał(a):

|
Niestety nastała cisza z transferami, czyli tak jak się spodziewano - dupa.
|
Co do pierwszej części tego zdania: cudowna wiadomość. W końcu skończy się gadka na temat czy ktoś podpisał czy nie podpisał kontraktu itp.
Co do drugiej: ja wolałbym się wstrzymać przynajmniej do początku sezonu.