Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28881
Stary 10.07.2010, 22:36
skeba napisał(a):Wyświetl post
Niestety nastała cisza z transferami, czyli tak jak się spodziewano - dupa.
Co do pierwszej części tego zdania: cudowna wiadomość. W końcu skończy się gadka na temat czy ktoś podpisał czy nie podpisał kontraktu itp.
Co do drugiej: ja wolałbym się wstrzymać przynajmniej do początku sezonu.
Odpowiedz cytując