Wygląd tego napisu podoba mi się

Tylko najbardziej boli mnie ten Telebim na trybunie wschodniej i zachodniej ;/ Nie da się umiejscowić to już w innym miejscu ? Nie pamiętam, żeby Darek Olszówka zapytał czy istnieje możliwość przeniesienia konstrunkcji telebimu chociażby na południową i północną ? Przecież ten Telebim ograniczy widoczność całego stadionu w TV ;/ nie wiecie czy były przeprowadzone chociażby jakieś konsultacje dotyczące widoczności z kamery TV ? Najlepiej to jakby Telebim był umieszczony na pawilonie

Tam to by pasował
