Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12049
Stary 10.07.2010, 22:22
Wygląd tego napisu podoba mi się Tylko najbardziej boli mnie ten Telebim na trybunie wschodniej i zachodniej ;/ Nie da się umiejscowić to już w innym miejscu ? Nie pamiętam, żeby Darek Olszówka zapytał czy istnieje możliwość przeniesienia konstrunkcji telebimu chociażby na południową i północną ? Przecież ten Telebim ograniczy widoczność całego stadionu w TV ;/ nie wiecie czy były przeprowadzone chociażby jakieś konsultacje dotyczące widoczności z kamery TV ? Najlepiej to jakby Telebim był umieszczony na pawilonie Tam to by pasował
Odpowiedz cytując