RAFi89 napisał(a):

Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale polska reprezentacja do lat 17 (oczywiście w koszykówce) właśnie awansowała do finału MŚ w tej kategorii.
Spora niespodzianka w wykonaniu naszej drużyny.
|
Ciekawe ilu z tych młodych chłopaków będzie miało szansę pograć w naszej lidze koszykarzy? Pomijam najzdolniejszych którym może się uda kariera za granicą. (Przemysław Karnowski - już ma 212 a przy tym jest zwrotny)
Polskie kluby ekstraklasowe do tej pory średnio były zainteresowane w szkoleniu i zatrudnianiu młodych Polaków. Tym bardziej cieszy ich sukces
