Temat
:
Finały NBA, Komu kibicujesz i dlaczego Celtom? ;)
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
61
10.07.2010, 21:57
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale polska reprezentacja do lat 17 (oczywiście w koszykówce) właśnie awansowała do finału MŚ w tej kategorii.
Spora niespodzianka w wykonaniu naszej drużyny.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89