Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 10.07.2010, 21:20
Tak sie patrze na tabele ogolną rankingu państw i stwierdzam że awans nawet na 19 miejsce prawie nic nie daje. Teraz wprowadzono na tyle dużo rund że i tak bedziemy zaczynać tak jak teraz zaczynamy, ważne tylko żebysmy nie spadli poniżej 28 miejsca więc w sumie niedaleko nam do tego