z dzisiejszej gościnnej wizyty na stadionie, chciałem pokazać i skomentować kilka rzeczy:
pierwsza sprawa - miejsca które "mają ograniczoną widoczność" wg projektanta:
wg mnie ok 4-6 siedzisk nie ma praktycznie żadnej widoczności na całe boisko, zamontowano je tylko chyba po to aby zrobić
pojemność, zasłania je murek od skyboxów
poza tym, na samej trybunie jeszcze ogrom pracy ! wykończeniówka, montaż sanitariatów, malowanie, gładzie itp. daleko jeszcze to wpuszczenia ekip sprzątających.
z zewnątrz jeśli chodzi o krzesełka na kamerkach wygląda to ok, natomiast większość z nich nie ma zamocowanych siedzisk, są zamontowane same oparcia.
martwi mnie jakość wykończenia, na piętrze trybuny na samej górze - brak jakiejkolwiek gładzi na ścianach oraz pod stropem betonowym pod dachem - goły obskurny poplamiony beton
poza tym rzucające się w oczy od zewnątrz braki wykończenia gładzią ścianek działowych:
szkoda, że STUDIO nie przemyślało połączenia 2 trybun: powstała dziura a mogli przedłużyć trybunkę do zetknięcia się z trybuną południową ( wspornikowo)
dało się bo poszczególne stopnice to ten sam lub bardzo zbliżony poziom:
to samo jeśli chodzi o połączenie przejściem 2 trybun (nawet w sytuacji alarmowej), widać ze drzwiami instalacje kablową i stelaż:
z zalet stadionu - niezła widoczność z trybun, mimo zbyt monstrualnej formy z zewnątrz w środku wrażenie bardzo pozytywne.
Jeśli chodzi o ul. Reymana, dziś położono cześć podbudowy asfaltowej, będzie ona kończona w pon-wt. myślę że całość uda się zrobić do przyszłego pon.
pozdrawiam