Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
 
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 10.07.2010, 19:18
Endorfinka napisał(a):Wyświetl post
Mam ustalony egzamin na 19 lipca na 13:30, chciałam późniejszą godzinę, jednak powiedziano mi, że w wakacje pracują na jedną zmianę i nie da się później.
Cytat:
CZAS PRACY W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH
Od dnia 19 lipca 2010 do dnia 31 sierpnia 2010 praca w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a będzie odbywać się na jedną zmianę.

EGZAMINOWANIE - w godzinach od 6.15 do 15.15
BIURO OBSŁUGI KLIENTA I INFORMACJA – od 7.00 do 15.00
ADMINISTRACJA – od 7.00 do 15.00
AGENCJA P.K.O. /KASA/ - od 7.00 do 14.30

Czas pracy Oddziału Terenowego przy ul. Balickiej 127
EGZAMINOWANIE - w godzinach od 7.00 do 15.00
BIURO OBSŁUGI KLIENTA I INFORMACJA – od 7.30 do 14.30
Informacja podana na stronie MORD-u
Odpowiedz cytując