Proud napisał(a):

Ojciec mi mówił że Kmiecik senior rownież techniką nie grzeszył. W porównaniu do np. Szymanowskiego, Lipki czy Iwana. Typowy egzekutor, coś typu Klose.
|
Stary, ale kiedyś "techniką nie grzeszył" znaczyło w naszej lidze co innego niż dziś
Wybaczcie offtop...