|
Ja mam poważniejszy problem niż zdać Prawo Jazdy kat B, otóż teraz jestem na etapie robienia kat C( samochody ciężarowe powyżej 3,5T), za jakiś miesiac albo dłużej będe zdawał egzamin, później kat C+E czyli przyczepa albo Tiry= koszt 1850 zł, poźniej świadectwo kwalifikacji= 3500zł, poźniej karta kierowcy koszty narazie mi nieznane... Jeżeli zdam Kat C przystepuje do robienia kat D( autobusy), pozniej pozwolenie na przewóz osób ok 1000zł i zaczynam szukać roboty na kat C C+E D D+E. Uwierzcie mi prawo jazdy kat B to jest pikuś, wystarczy sie dobrze nauczyć jezdzić i przestrzegać wszystkich przepisów i egzamin zdany.
|