Ale ile byśmy dziś dali za takiego egzekutora jak Kaziu Kmiecik
Jakby nie było w lidze strzelił ponad 150 bramek dla Wisełki! (rekordzista w Wiśle) A gdyby nie wyjazd do Grecji (chyba miał wtedy 30 lat) to pewnie nastrzelałby tych bramek ponad 200 i byłby rekordzistą w naszej lidze
