gress napisał(a):

|
Jesteś pewna ? Zapisywałem się w czerwcu, dostałem termin na 5 lipca i proponowano mi m.i. godzinę 16:30.
|
LeszekABG napisał(a):

|
Wprowadzili Cie w błąd. Kolega wczoraj zdawał egzamin łączony o 17:30.
|
Ale może od 19 lipca pracują na jedną zmianę ?

Ale pójdę zapytać, bo bardzo nie pasuje mi ta godzina.