Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 10.07.2010, 17:26
gress napisał(a):Wyświetl post
Jesteś pewna ? Zapisywałem się w czerwcu, dostałem termin na 5 lipca i proponowano mi m.i. godzinę 16:30.
LeszekABG napisał(a):Wyświetl post
Wprowadzili Cie w błąd. Kolega wczoraj zdawał egzamin łączony o 17:30.
Ale może od 19 lipca pracują na jedną zmianę ? Ale pójdę zapytać, bo bardzo nie pasuje mi ta godzina.
Odpowiedz cytując