Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28864
Stary 10.07.2010, 17:19
Teraz niewiemy co bylo przyczyna i co zaszlo przed meczem czy wogole na zgrupowaniu w niemczech.
Moge tylko powiedziec, ze jezeli Malecki odmowil gry z powodu blachego typu, ze nie jest w pierwszym skladzie itp to trzeba to przyjac tak jak wielu z nas odmowilo pracy w swoich firmach inaczej tego nieodbieram.

Wiec jak tak bylo to nalezy sie kara i nieinteresuje mnie zadne tlumaczenie typu ze to wislak czy wychowanek itp

jak jest z niego taki wislak to bedzie gral i dawal to co najlepszego potrafi a jak nie to sorry przyjda inni

Wisla nie zawodnikami stoi a historia barwami i kibicami

Zawsze Wisla
Odpowiedz cytując