|
Teraz niewiemy co bylo przyczyna i co zaszlo przed meczem czy wogole na zgrupowaniu w niemczech.
Moge tylko powiedziec, ze jezeli Malecki odmowil gry z powodu blachego typu, ze nie jest w pierwszym skladzie itp to trzeba to przyjac tak jak wielu z nas odmowilo pracy w swoich firmach inaczej tego nieodbieram.
Wiec jak tak bylo to nalezy sie kara i nieinteresuje mnie zadne tlumaczenie typu ze to wislak czy wychowanek itp
jak jest z niego taki wislak to bedzie gral i dawal to co najlepszego potrafi a jak nie to sorry przyjda inni
Wisla nie zawodnikami stoi a historia barwami i kibicami
Zawsze Wisla
|