Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
2596
10.07.2010, 16:57
Witam,
Mam pytanko, czy ktos z was studiuje Prawo Adiministracyjne ?
Zalezy mi bardzo na szybkiej odpowiedzi, z gory dzieki
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos