Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3130
Stary 10.07.2010, 16:43
raindog napisał(a):Wyświetl post
Legia : Dolcan 2:3
A czego się dziwicie Przecież Ekstraklasa od lat jest słabsza niż...polska I liga! Widać do wyraźnie na podstawie sparingów! I liga polska to jest nasz poziom, to jest poziom Wisły, Legii, Lecha. W 20 lat nie dogonimy Ekstraklasy, ligi lepszej niż ta I liga co nas tak ogrywa. Gdzie tam naszej Ekstraklasie do...naszej Ekstraklasy! I nie mówicie mi że nie, bo to już nie pierwszy raz kiedy przegrywamy z tą I ligą...Ech nasza Ekstraklasa leci na dno :(

...ironia.
Odpowiedz cytując