raindog napisał(a):

A czego się dziwicie

Przecież Ekstraklasa od lat jest słabsza niż...polska I liga! Widać do wyraźnie na podstawie sparingów! I liga polska to jest nasz poziom, to jest poziom Wisły, Legii, Lecha. W 20 lat nie dogonimy Ekstraklasy, ligi lepszej niż ta I liga co nas tak ogrywa. Gdzie tam naszej Ekstraklasie do...naszej Ekstraklasy! I nie mówicie mi że nie, bo to już nie pierwszy raz kiedy przegrywamy z tą I ligą...Ech nasza Ekstraklasa leci na dno :(
...ironia.