SpoXsteR napisał(a):

ale za niego nikt DZISIAJ tyle nie da... za pare lat owszem.. ale nie teraz.. musi sie jeszcze ograc na Polskim podworku, pokazac w reprze, dopiero wszystko przed nim..
niech skuli ogon, przeprosi, jakas kara finansowa i tyle.. i mysle ze tak Basalaj postapi , wie ze to bylby blad wyrzucac tak mlodego, perspektywicznego i co najwazniejsze kosztownego (z perspektywy czasu) pilkarza.. majac na uwadze ze i tak mamy szczupla kadre ..
|
Obawiam się ze on nie będzie miał w najbliższej przyszłości okazji aby się ogrywac i pokazywac. O ile nie zostanie wydalony z klubu lub o ile nie zostanie relegowany do ME to i tak ma kreske u Kaspra i u Smudy.