Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6082
Stary 10.07.2010, 16:13
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
ale za niego nikt DZISIAJ tyle nie da... za pare lat owszem.. ale nie teraz.. musi sie jeszcze ograc na Polskim podworku, pokazac w reprze, dopiero wszystko przed nim..
niech skuli ogon, przeprosi, jakas kara finansowa i tyle.. i mysle ze tak Basalaj postapi , wie ze to bylby blad wyrzucac tak mlodego, perspektywicznego i co najwazniejsze kosztownego (z perspektywy czasu) pilkarza.. majac na uwadze ze i tak mamy szczupla kadre ..
Obawiam się ze on nie będzie miał w najbliższej przyszłości okazji aby się ogrywac i pokazywac. O ile nie zostanie wydalony z klubu lub o ile nie zostanie relegowany do ME to i tak ma kreske u Kaspra i u Smudy.
Odpowiedz cytując