Wyświetl pojedynczy post
Stanlej13
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Sanok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17085
Stary 10.07.2010, 14:36
Pytanie do kolegów z WROCŁAWIA 21 lipca, tj. środa ląduję przed 21 na lotnisku. Czy o tej porze dam radę się dostać na Bielany celem złapania stopa w stronę Krakowa/Rzeszowa? Albo może ktoś będzie się wybierał w trasę i może mnie zabrać, do benzyny oczywiście się dorzucę, palącemu mogę zaoferować parę paczek papierosów

edit: labtec, dziękuję. Oczywiście nie miałem na myśli piechoty, ale nie wyraziłem się jasno to mam nadzieję tylko, że zdążę między tymi autobusami wstąpić do sklepu i uzupełnić prowiant , bo droga długa a siedzieć całą noc na dworcu, żeby wsiąść rano w autobus to bez sensu ;D
Ostatnio edytowane przez Stanlej13 : 10.07.2010 o godz. 18:53.
dagmara99 napisał(a):Wyświetl post
Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch
Odpowiedz cytując