Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1133
10.07.2010, 13:31
Mam ustalony egzamin na 19 lipca na 13:30, chciałam późniejszą godzinę, jednak powiedziano mi, że w wakacje pracują na jedną zmianę i nie da się później.
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka