Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17084
Stary 10.07.2010, 13:16
LeszekABG napisał(a):Wyświetl post
Wiem o Shakers'ie i Kamisie, że można tam obejrzeć. Shakers na Szewskiej, Kamis nie pamiętam, ale mówią na to ,,U Araba".
Kamis jest na Św. Marka 5... fajny klimat, polecam
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Odpowiedz cytując