Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)
Offline
#
17084
10.07.2010, 13:16
LeszekABG
napisał(a):
Wiem o Shakers'ie i Kamisie, że można tam obejrzeć. Shakers na Szewskiej, Kamis nie pamiętam, ale mówią na to ,,U Araba".
Kamis jest na Św. Marka 5... fajny klimat, polecam
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Ral
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ral
Znajdź inne posty napisane przez Ral