Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1490
Stary 10.07.2010, 13:06
Wszystkiego najlepszego dla naszego trenera! Oby udalo mu sie poskladac te nasza rozsypanke a kopiace pod nim dolki skwk nie przyczynilo sie do niepowodzen trenera w pucharach i lidze bo wowczas to beda rowniez niepowodzenia Wisły!