Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12034
Stary 10.07.2010, 12:58
http://kamera2012.eu/krakow3/

Ostatecznie poprawiono krzesełka na dolnym poziomie trybuny chyba niema się do czego przyczepić.

U góry wciąż jest "problem z kolumnami krzesełek nad wejściami obok litery "Ł", z jednej strony są wszystkie czerwone, z drugiej niema w ogóle. Liczę że dziś to będzie ukończone i będzie można powiedzieć że ten etap prac został wykonany w 100%

Ps. Swoją drogo uważam że można by było te kolumny nad wejściami na całym górnym poziomie trybuny zrobić całkowicie czerwone. Wyglądało by to lepiej niż łamane na 2 kolory tak jak jest po lewej stronie. No i trochę więcej czerwonego w środku wyrównało by nadmiar niebieskiego w narożnikach. NArazie wygląda na to że Robotnicy sami nie wiedzą jak to ma wyglądać. Oby nie zastało tak jak jest - to sam na meczu będę odkręcał i przenosił
Ostatnio edytowane przez Angmir : 10.07.2010 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując