Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12030
Stary 10.07.2010, 12:30
Nasz stadion nie jest idealny. Ale czepianie sie wszystkiego po kolei zaczyna mnie wkurzac.

http://www.foto-turystyka.info/images/1177101015.jpg


To zdjęcie dedykuje wszystkim, ktorzy dyskutują nad odcieniem ultradupymaryny, nad za dużym lub za małym napisem, idealnie symetrycznie dobranym każdym krzesełkiem etc. O dyskusjach na temat długości pisuarów nie będę wspominał.

To co jest na trybunach D i starej C (przekaz) jest świetny i w .... mam odcienie błękitu naszych krzesełek.
Odpowiedz cytując