Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6062
Stary 10.07.2010, 10:21
Zachowania oczywiscie nie pochwalam, ale bylbym daleki od wyrzucania zawodnika z klubu czy wysylania go do ME. Kara finansowa, nagana i przeprosiny. W najsilniejszych ligach az roi sie od podobnych zachowan, a to zawodnik nie poda reki trenerowi, a to sprowadzi prostytutke do hotelu, obrazi trenera itp. I co ? I ci pilkarze graja nadal, w kazdej druzynie na boisku tacy zawodnicy sa potrzebni. Nikt tego nie usprawiedliwia i nie chce aby takie zdarzenia sie powtarzaly, ale w takim swiecie, z takimi pieniedzmi, presja, emocjami gdzie czesto pilkarze wychowani sami, omamieni ogromnymi zarobkami, sa one nie do unikniecia. Dlatego trzeba z Maleckim porozmawiac, wytlumaczyc co i jak, jakie sa zasady, uswiadomic, ze najwieksza krzywde w ten sposob robi sobie, swojej karierze. Gdyby za kazdy taki wybryk wyrzucac z druzyny to w wielu klubach bylyby problemy ze skompletowaniem kadry.
Odpowiedz cytując