7 kotów napisał(a):

Az chcialoby sie napisac:
jaka liga taki Balotelli.
:/
|
Tak jak kolega wyzej napisal to porownanie do sytuacji Balotelliego nie bardzo pasuje..
Dla mnie to zachowanie typu '' Kalu Uche'' z tym ze na ten moment jest to jednorazowy wybryk i nie wiemy dlaczego tak sie zachowal.