Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28836
Stary 09.07.2010, 23:49
Forza napisał(a):Wyświetl post
Ale w głowę zachodzę dlaczego nikt nie chce skorzystać z najprostszych rozwiązań.
Moze dlatego że kasa co miesiac sie zgadza? Tutaj jest doskonale pokazana nasza mentalnosc.Tutaj mamy odpowiedz na pytanie dlaczego od 20 lat stoimy w miejscu jesli chodzi o nasze podejscie do wykonywanego zawodu i obowiązków. Biurokracja, formalności,przepisy,zasady,reguły i nic pozatym. Ważne jest tylko to co jest nakreslone odgórnie. Wszelkie inicjatywy są odgórnie kasowane. Każdy kto się wychyli jest z miejsca usuwany. CZYSTA KOMUNA I PRL.
Odpowiedz cytując