Forza napisał(a):

|
Ale w głowę zachodzę dlaczego nikt nie chce skorzystać z najprostszych rozwiązań.
|
Moze dlatego że kasa co miesiac sie zgadza? Tutaj jest doskonale pokazana nasza mentalnosc.Tutaj mamy odpowiedz na pytanie dlaczego od 20 lat stoimy w miejscu jesli chodzi o nasze podejscie do wykonywanego zawodu i obowiązków. Biurokracja, formalności,przepisy,zasady,reguły i nic pozatym. Ważne jest tylko to co jest nakreslone odgórnie. Wszelkie inicjatywy są odgórnie kasowane. Każdy kto się wychyli jest z miejsca usuwany. CZYSTA KOMUNA I PRL.