Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzy$
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
28830
09.07.2010, 23:29
To sobie nasz Patryczek podniósł poprzeczkę..i to wysoko! (czyt. wywiad na oficjalnej).
krzy$
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzy$
Znajdź inne posty napisane przez krzy$